Gan Mai Da Zao Pian

Informujemy, że nie możemy już podawać informacji na naszej stronie, które mogłyby sugerować jakiekolwiek działanie lecznicze ziół lub grzybów. Obecne prawodawstwo UE zabrania tego, nawet pomimo tego, że tradycyjna medycyna chińska działała od tysięcy lat i jest sprawdzona na niezliczonej liczbie pacjentów. Jednocześnie nie możemy wspominać o efektach potwierdzonych przez obecne badania naukowe, ale wierzymy w zdrowy rozsądek naszych klientów. Szczegółowe informacje o ziołach i grzybach znajdują się w publicznie dostępnych źródłach w Internecie. Cenne informacje są na stronach www.tcmencyklopedie.cz.

Opis mieszaniny:

Nalewka Czyszczenie zapory jest oparta na mieszaninie Gu Zhen Jia Mai Ya Wan, przygotowanej w celu utrzymania zdrowej 002_Gu Zhen Jia Mai Ya Wanprostaty. Prostata to mały narząd o wielkości orzecha włoskiego. Problemy z  prostatą zaczną nękać mężczyzn często po pięćdziesiątce. Wraz z upływem czasu tylko się pogaraszają. Wraz z utratą sił i witalności dochodzi do spowolnienia przepływu Qi i cieczy. Kolejno powstają w krytycznych miejscach blokady, a jednym z krytycznych miejsc jest również prostata. Do najczęstszych problemów z prostatą należą ostre i chroniczne zapalenie gruczołu krokowego i łagodny przerost gruczołu krokowego. Do objawów należą przerywane oddawanie moczu, zatrzymanie moczu, ból przy oddawaniu moczu, pieczenie w obszarze prostaty. Według chińskiej medycyny chodzi o kombinację kilku problemów: osłabienie energii nerek yang, wilgotne ciepło, blokady krwi, qi i cieczy.

Dominantą przepisu jest palma sabal, która nie pochodzi z Chin, ale z Ameryki Północnej. Używali jej starzy Indianie w przypadku problemów z prostatą. Serenoa (saw palmetto) stosuje się w utrzymaniu zdrowia prostaty, prawidłowego funkcjonowanie układu rozrodczego, układu moczowego oraz do utrzymania zdrowego wzrostu włosów.

Działanie według medycyny chińskiej:

  • wzmacnia Shen Yang (Yang nerek)
  • uwalnia Gan Qi (Qi wątroby)
  • odprowadza patologickie Jin Ye (ciecze i zanieczyszczenia)
  • wspiera przepływ Qi i rozbija blokadę Xue Yu w niższym grzejniku (obszar prostaty)

Język: zgodnie z dominującym obrazem

Puls: zgodnie z dominującym obrazem

Skład mieszaniny:

Chiński Polski Łaciński
Tu Si Zi kanianka, nasienie Sem. cuscutae
Jin Ying Zi róża gładka, owoc Fruc. rosae laevigatae
Fu Ling poria cocos, sklerota Skler. poriae
Mu Li ostryga, muszla Concha ostreae
Mai Ya podkiełkowywany jęczmień, owoc Fruc. hordei germinatus
Serenoa palma sabal Serenoa repens

Inne źródła do studiowania:

Sheid, Bensky, Ellis, Barolet: Chinese Herbal Medicine Formulas and Strategies
Shied, Ellis - Handbook of Formulas in Chinese Medicine
Ando - Farmakologia klasycznej medycyny chińskiej
Hampen, Fischer - A materia Medica for Chinese Medicine

Gdzie można kupić nasze produkty?

Zobacz terapeutów, którzy nam zaufali 


Sprawdź gdzie znajdują się najbliższe punkty sprzedaży.
WYŚWIETL NAJBLIŻSZYCH DYSTRYBUTORÓW