Dlaczego 30% koncentracja polisacharydów jest optymalna w naszych grzybach?

 

- polisacharydy grzybowe są głównymi substancjami czynnymi grzybów, ale nie jedynymi!!! Ważne są również triterpenoidy, ergosterole, niezbędne fosfolipidy, minerały, witaminy, enzymy itp.

- w przypadku produktów MycoMedica stosujemy wyciągi z 30% polisacharydów. Tylko w przypadku grzyba Coriolus koncentracja wynosi 40%, a Reishi jest dostępna w dwóch wariantach – z 30% i 50% koncentracją polisacharydów.

30% koncentracja jest optymalna w przypadku przewlekłych, poważnych i długo trwających dolegliwości. Korzystamy nie tylko z naszego doświadczenia, ale również doświadczenia niemieckich kolegów, którzy pracują z grzybami od ponad 40 lat. W tym czasie testowali nie tylko wykorzystanie biomasy grzybowej, ale także ekstrakty o wyższych i niższych stężeniach.

- co się stanie, jeśli stężenie będzie niższe, tj. 10-20%? Efekt produktu będzie słabszy.

- co się dzieje, gdy stężenie jest wyższe, tj. 40, 50, 60 i więcej procent? Procent polisacharydów w ekstrakcie wzrasta, ale niestety kosztem innych substancji aktywnych, które są również ważne. To zmieni ogólny efekt działania ekstraktu w porównaniu z grzybem surowym, ekstrakt nie będzie już miał takiego samego kompleksowego efektu, co jest ważne w przypadku problemów onkologicznych. Nie tego chcemy w tych przypadkach.

- jednakże istnieją przypadki, wymagające silniejszego impulsu dla ciała – ostre stany, psychiczne lub fizyczne wyczerpanie, przypadki, w których konieczne jest szokiem wzmocnić naturalne mechanizmy obronne. Dlatego oferujemy również Reishi z gwarantowaną zawartością min. 50% polisacharydów20% β-1,3 / 1,6 D-glukanów. MycoMedica jest jedynym producentem w UE, która oferuje tak silną kombinację. W niektórych przypadkach oczywiście można połączyć oba warianty (Reishi 30% i 50%). Jednak w przypadku najpoważniejszych problemów zalecamy stosowanie Reishi z 30% stężeniem polisacharydu.

- jeśli nie jesteś pewien, czy wybrać Reishi z 30%, czy 50%, skontaktuj się z naszą poradnią: poradna@MycoMedica.cz

- jeśli konieczne jest zwiększenie siły oddziaływania w przypadku chronicznych problemów, nie ma potrzeby zwiększania stężenia polisacharydów w ekstrakcie, ale lepiej jest zwiększyć dawkę dzienną – tj. ilość kapsułek (powyżej 5 g / dzień, ale według nas stosowanie nie ma sensu nawet najbardziej poważnych problemach).

- co powinno cię przekonać do wyboru MycoMedica? Nasze grzyby zaleca większość lekarzy i praktyków medycyny chińskiej. Zobacz tutaj. Logicznie rzecz biorąc, muszą pracować z produktami, które są wysokiej jakości i głównie działają. Nie wyleczą swoich pacjentów nawet najlepszym marketingiem. Wysokiej jakości grzyby medyczne pomagają w leczeniu nowotworów, problemów autoimmunologicznych, alergii, przewlekłych stanów zapalnych, cukrzycy, nadciśnienia, problemów psychicznych i wielu innych, tylko wyleczony pacjent jest dowodem, że produkt jest naprawdę skuteczny i pomaga poprawić jego stan.

Również Ty spróbuj wysokiej jakości produktów MycoMedica!

Gdzie można kupić nasze produkty?

Rozległa sieć dystrybutorów 


Wystarczy sprawdzić u najbliższego sprzedawcy, dystrybutora lub apteki nasze produkty.
WYŚWIETL NAJBLIŻSZYCH DYSTRYBUTORÓW