Dlaczego 30% koncentracja polisacharydów jest optymalna w naszych grzybach?

 

- polisacharydy grzybowe są głównymi substancjami czynnymi grzybów, ale nie jedynymi!!! Ważne są również triterpenoidy, ergosterole, niezbędne fosfolipidy, minerały, witaminy, enzymy itp.

- w przypadku produktów MycoMedica stosujemy wyciągi z 30% polisacharydów. Tylko w przypadku grzyba Coriolus koncentracja wynosi 40%, a Reishi jest dostępna w dwóch wariantach – z 30% i 50% koncentracją polisacharydów.

30% koncentracja jest optymalna w przypadku przewlekłych, poważnych i długo trwających dolegliwości. Korzystamy nie tylko z naszego doświadczenia, ale również doświadczenia niemieckich kolegów, którzy pracują z grzybami od ponad 40 lat. W tym czasie testowali nie tylko wykorzystanie biomasy grzybowej, ale także ekstrakty o wyższych i niższych stężeniach.

- co się stanie, jeśli stężenie będzie niższe, tj. 10-20%? Efekt produktu będzie słabszy.

- co się dzieje, gdy stężenie jest wyższe, tj. 40, 50, 60 i więcej procent? Procent polisacharydów w ekstrakcie wzrasta, ale niestety kosztem innych substancji aktywnych, które są również ważne. To zmieni ogólny efekt działania ekstraktu w porównaniu z grzybem surowym, ekstrakt nie będzie już miał takiego samego kompleksowego efektu, co jest ważne w przypadku problemów onkologicznych. Nie tego chcemy w tych przypadkach.

- jednakże istnieją przypadki, wymagające silniejszego impulsu dla ciała – ostre stany, psychiczne lub fizyczne wyczerpanie, przypadki, w których konieczne jest szokiem wzmocnić naturalne mechanizmy obronne. Dlatego oferujemy również Reishi z gwarantowaną zawartością min. 50% polisacharydów20% β-1,3 / 1,6 D-glukanów. MycoMedica jest jedynym producentem w UE, która oferuje tak silną kombinację. W niektórych przypadkach oczywiście można połączyć oba warianty (Reishi 30% i 50%). Jednak w przypadku najpoważniejszych problemów zalecamy stosowanie Reishi z 30% stężeniem polisacharydu.

- jeśli nie jesteś pewien, czy wybrać Reishi z 30%, czy 50%, skontaktuj się z naszą poradnią: poradna@MycoMedica.cz

- jeśli konieczne jest zwiększenie siły oddziaływania w przypadku chronicznych problemów, nie ma potrzeby zwiększania stężenia polisacharydów w ekstrakcie, ale lepiej jest zwiększyć dawkę dzienną – tj. ilość kapsułek (powyżej 5 g / dzień, ale według nas stosowanie nie ma sensu nawet najbardziej poważnych problemach).

- co powinno cię przekonać do wyboru MycoMedica? Nasze grzyby zaleca większość lekarzy i praktyków medycyny chińskiej. Zobacz tutaj. Logicznie rzecz biorąc, muszą pracować z produktami, które są wysokiej jakości i głównie działają. Nie wyleczą swoich pacjentów nawet najlepszym marketingiem. Wysokiej jakości grzyby medyczne pomagają w leczeniu nowotworów, problemów autoimmunologicznych, alergii, przewlekłych stanów zapalnych, cukrzycy, nadciśnienia, problemów psychicznych i wielu innych, tylko wyleczony pacjent jest dowodem, że produkt jest naprawdę skuteczny i pomaga poprawić jego stan.

Również Ty spróbuj wysokiej jakości produktów MycoMedica!

Gdzie można kupić nasze produkty?

Zobacz terapeutów, którzy nam zaufali 


Sprawdź gdzie znajdują się najbliższe punkty sprzedaży.
WYŚWIETL NAJBLIŻSZYCH DYSTRYBUTORÓW