014 - Okrągły Buddha - nalewka z chińskich ziół | YaoMedica

014 - Kulatý Buddha
Podstawą nalewki OKRĄGŁY BUDDHA są zioła chińskie lub yao. Aby zmaksymalizować efekty, używamy tylko najwyższej jakości surowca nie rozcieńczamy gotowej nalewki. 
 
Nalewka OKRĄGŁY BUDDHA jest oparta na recepturze tradycyjnej medycyny chińskiej Ti Zhong Jian Qing TangWięcej informacji na temat receptur tradycyjnych można znaleźć w Zielniku.
014 - Kulatý Buddha
014 - Kulatý Buddha
+2
zdjęcia
55 zł
W magazynie

55 zł
Aby zamówić więcej produktów lub naszą nalewkę Yaomedica. Możesz uzyskać szybkie zamówienie.
Szybkie zamówienie
O produkcie -+
Zielnik-+ Filmy-+
O produkcie-+
 

Idealny skład, maksymalna siła i efektywność

Podstawą nalewek alkoholowych YaoMedica są chińskie zioła i grzyby. Aby zmaksymalizować efektywność, używamy tylko najwyższej jakości surowca. Zioła lub grzyby zmielone są najpierw na bardzo drobny proszek na specjalnej maszynie, zmacerowane w 50% alkohololu przez okres do jednego miesiąca. Macerat jest dynamizowany każdego dnia i gotowe nalewki nie są już rozcieńczane. To bardzo ważne.

Mechanizm uwalniania składników aktywnych podczas macerowania w 50% alkoholu jest znacznie bardziej intensywny w porównaniu do ekstraktów ziołowych i ekstraktów z gorącej wody. Podczas stosowania nalewek dochodzi do uwalniania substancji czynnych już w jamie ustnej, co przyczynia się do większej efektywności.

Poszczególne przepisy YaoMedica nalewek bazują na doświadczeniach i sprawdzonych praktykach tradycyjnej medycyny chińskiej, która istnieje od ponad 4000 lat. Jej spojrzenie na człowieka jest holistyczne. Patrzy na ciało jako całość i jednocześnie rozumie je jako część środowiska. Równowaga i harmonia to sposób na radzenie sobie z wieloma trudnościami, jakie przynosi nam obecny styl życia, a nie tylko na poziomie fizycznym ciała, ale także na poziomie mentalnym.

 

Skład:
woda, alkohol 
He Ye - lotos orzechodajny, liść - Folium nelumbinis - 5,8g
Shan Zha - głóg, owoc - Fructus crataegi - 2,0g
Ze Xie - żabieniec, babka wodna, kłącze - Rhizoma alismatis - 5,8g
Fu Ling - poria cocos, sklerota - Sklerotium poriae - 5,8g
Bai Zhu - atraktylod wielkogłówkowy, kłącze - Rhizoma atractylodis - 3,8g
Zhi Ke - pomarańcza gorzka, owoc - Fructus aurantii - 5,8g
Jiao Gu Lan - gynostemma, liść - Folium gynostemmae - 5,8g
 
 
Oświadczenia zdrowotne dotyczące nalewek są zabronione przez prawodawstwo UE. Więcej informacji na temat grzybów i mieszanek ziołowych można znaleźć w publicznie dostępnych źródłach i w Internecie. Jakościowe informacje można znaleźć na www.tcmencyklopedie.cz.

 

 

Gdzie można kupić nasze produkty?

Zobacz terapeutów, którzy nam zaufali 


Sprawdź gdzie znajdują się najbliższe punkty sprzedaży.
WYŚWIETL NAJBLIŻSZYCH DYSTRYBUTORÓW